TEENUSED

Toitumisnõustamine

60 EUR / 60 min

Toitumisnõustamisele võiks mõelda siis, kui soovid parandada oma toitumisharjumusi, saavutada kehakaalu eesmärke või lihtsalt omandada teadmisi tervislikust toitumisest. Toitumisnõustaja abistab sind personaalselt kohandatud nõuannetega, mis aitavad sul toituda tervislikult ja tasakaalustatult. Toitumisnõustamine on investeering oma tervisesse ja heaolusse ning aitab sul kujundada kestvaid muutusi oma toitumisharjumustes.

Registreerides ennast toitumisnõustaja vastuvõtule, tuleb esmalt täita küsimustik, mille põhjal saadakse terviklik pilt kliendi seisundist, soovidest ja eesmärgist. Toitumisnõustamise käigus vaadatakse täidetud küsimustik kliendiga ühiselt läbi ja toitumisnõustaja jagab näpunäited toitumise korrigeerimiseks ning koostab plaani, mis klienti tema tervise toetamise teekonnal aitab.

Toitumisnõustamine tugineb toitumise edendamisele, tervisliku kehakaalu saavutamisele ning toitumisalase nõustamise pakkumisele tervetele inimestele.

NB! Enne vastuvõttu täida palun ankeet ja saada see mulle võimalusel vähemalt 2-3 päeva ette aadressile annely@tervistoidust.ee

Koostööpartnerid

Scroll to Top