TEENUSED

Toitumisnõustamine

60 EUR / 60 min

Toitumisnõustamisele võiks mõelda siis, kui soovid parandada oma toitumisharjumusi, saavutada kehakaalu eesmärke või lihtsalt omandada teadmisi tervislikust toitumisest. Toitumisnõustaja abistab sind personaalselt kohandatud nõuannetega, mis aitavad sul toituda tervislikult ja tasakaalustatult. Toitumisnõustamine on investeering oma tervisesse ja heaolusse ning aitab sul kujundada kestvaid muutusi oma toitumisharjumustes.

Toitumisteraapia

70 EUR / 60 min

Toitumisteraapia konsultatsioon võiks olla sinu valik, et ennetada erinevaid haigusi nagu südame- veresoonkonna haigused, vähk, diabeet jne. Toitumisteraapiaga on võimalik organismi toetada ka haiguse ajal ja peale seda. Toitumisteraapia on abiks nii lihtsamate kui raskemate murede korral.

Toitumisnõustamise või toitumisteraapia kirjalik kokkuvõte

30 EUR

Nii toitumisnõustamine kui ka toitumisteraapia kestavad 60 minutit. Selle aja jooksul räägime palju ja uut informatsiooni võib olla raske meelde jätta. Kirjalik kokkuvõte võimaldab säilitada ja talletada olulisi mõtteid, ideid ja nõuandeid, mida on seansil käsitletud.

Toitumisnõustamine või toitumisteraapia näost näkku

90 EUR / 75 min

Miks valida toitumisnõustamine või toitumisteraapia sinu kodus või mõnes teises sulle sobivas keskkonnas? Sellisel lähenemisel on mitmeid eeliseid võrreldes kliiniku keskkonnaga. Toitumisnõustamine või toitumisteraapia sulle sobivas kohas võimaldab loomulikumat ja isikupärasemat õhkkonda, kus tunned end mugavamalt. Nii on lihtsam jagada isiklikke toitumisharjumusi ja eesmärke. Minul kui nõustajal on võimalik saada parem ülevaade sinu igapäevaelust ja harjumustest ning pakkuda praktilisemaid nõuandeid, mis kohanduvad paremini sinu elustiiliga.

Korduv toitumisnõustamine või toitumisteraapia

50 EUR / 60 min

Inimese elu, harjumused ja väljakutsed muutuvad ajas. Korduvad toitumisnõustamised ja/või toitumisteraapiad võimaldavad nõustajal jälgida, kuidas toitumisharjumused arenevad ja kuidas muudatused mõjutavad sinu tervist. Vajadusel saab kohandada toitumissoovitusi vastavalt muutustele sinu elus. Räägime läbi millised muutused on aset leidnud, analüüsime sinu murekohtasid ja jagan soovitusi kuidas nendest üle saada. Paneme paika ka uued eesmärgid.

Toitumiskava

190 EUR / 7 päeva

Internetis leidub erinevaid toitumiskavasid ja dieete, aga toitumisnõustaja / toitumisterapeut hindab sinu individuaalseid eesmärke, tervislikku seisundit, elustiili ja toitumisharjumusi ning koostab kava, mis on täpselt kohandatud sinu vajadustele, aidates saavutada paremaid ja püsivamaid tulemusi.

Ühine poekülastus toitumisterapeudiga

50 EUR / 90 min

Kohtume kliendi poolt valitud toidupoes ja külastuse käigus juhendan sind – kuidas ja mida lugeda toodete etikettidelt, kuidas teha teadlikult paremaid valikuid ja millised tooted oleks võib-olla mõistlik jätta ostukorvi üldse panemata.

Toitumiskoolitus

Hooli enda ettevõttest, töötajatest ja nende tervisest ning kutsu mind esinema ja koolitama.

Töötajate teadlikud toiduvalikud suurendavad energiataset, vähendavad väsimust ning parandavad keskendumis- ja töövõimet.

Cytolisa toidutalumatuse test 176-le toiduainele koos nõustamisega

230 EUR / 60 min

Cytolisa toidutalumatuse test aitab kliendil välja selgitada, millised toiduained põhjustavad erinevaid vaevuseid ja talle ei sobi. Toiduaineid aga ei saa ega ka tohi niisama lihtsalt oma menüüst välja lülitada, ilma neid teiste samaväärsete toiduainetega asendamata. Koostöös Synlab laboriga pakun Cytolisa testi ning terapeudina aitan kliendil testitulemusi lahti mõtestada ning üheskoos leida sobivad toiduained asenduseks, mis tagaks kõik vajalikud toitained, menüü tasakaalustatuse ning hea enesetunde.

Cytotoxic toidutalumatuse test koos nõustamisega

Tsütotoksiline testimismeetod võimaldab kindlaks teha, missugused toiduained immuunsüsteemiga sobivad ja missugused mitte. Sobimatute toiduainete poolt põhjustatud immunoloogiline reaktsioon võib olla osaliselt või täielikult paljude terviseprobleemide põhjustajaks. Verd saab anda Tallinna Haabersti Tervisekeskuses ja Tartu Raatuse Confido Arstikeskuses. Peale vere andmist kulub toidutalumatuse testi tulemuste saabumiseni umbes 2 nädalat. Kõik toidutalumatuse testid sisaldavad ühte tasuta nõustamist (v.a. toidutalumatuse test 2´le toiduainele).

NB! Enne vastuvõttu täida palun ankeet ja saada see mulle võimalusel vähemalt 2-3 päeva ette aadressile annely@tervistoidust.ee

Koostööpartnerid

Scroll to Top