TEENUSED

Toitumiskava

190 EUR / 7 päeva

Internetis leidub erinevaid toitumiskavasid ja dieete, aga toitumisnõustaja / toitumisterapeut hindab sinu individuaalseid eesmärke, tervislikku seisundit, elustiili ja toitumisharjumusi ning koostab kava, mis on täpselt kohandatud sinu vajadustele, aidates saavutada paremaid ja püsivamaid tulemusi.

Samuti saab toitumisnõustaja / toitumisterapeut personaalse toitumiskava koostamisel arvesse võtta võimalikke toidutalumatusi ja toiduallergiaid ning sellest lähtuvalt koostada toitumiskava, mis pakub mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist, arvestades sinu piiranguid ja vajadusi.

Personaalne toitumiskava ei ole nimekiri toiduainetest, vaid sisaldab praktilisi soovitusi, retsepte ja nõuandeid. Toitumiskava on tasakaalus ja kontrollitud NutriData andmebaasiga.

PS! Toitumiskava saab koostada vaid kliendile, kes on käinud vähemalt ühe korra toitumisnõustamise või toitumisteraapia seansil.

NB! Enne vastuvõttu täida palun ankeet ja saada see mulle võimalusel vähemalt 2-3 päeva ette aadressile annely@tervistoidust.ee

Koostööpartnerid

Scroll to Top