TEENUSED

Toitumisnõustamine ja Toitumisteraapia

Toitumisnõustamine

60 EUR / 60 min

Toitumisnõustamisele võiks mõelda siis, kui soovid parandada oma toitumisharjumusi, saavutada kehakaalu eesmärke või lihtsalt omandada teadmisi tervislikust toitumisest. Toitumisnõustaja abistab sind personaalselt kohandatud nõuannetega, mis aitavad sul toituda tervislikult ja tasakaalustatult. Toitumisnõustamine on investeering oma tervisesse ja heaolusse ning aitab sul kujundada kestvaid muutusi oma toitumisharjumustes.

Registreerides ennast toitumisnõustaja vastuvõtule, tuleb esmalt täita küsimustik, mille põhjal saadakse terviklik pilt kliendi seisundist, soovidest ja eesmärgist. Toitumisnõustamise käigus vaadatakse täidetud küsimustik kliendiga ühiselt läbi ja toitumisnõustaja jagab näpunäited toitumise korrigeerimiseks ning koostab plaani, mis klienti tema tervise toetamise teekonnal aitab.

Toitumisnõustamine tugineb toitumise edendamisele, tervisliku kehakaalu saavutamisele ning toitumisalase nõustamise pakkumisele tervetele inimestele.

Toitumisteraapia

70 EUR / 60 min

Toitumisteraapia konsultatsioon võiks olla sinu valik, et ennetada erinevaid haigusi nagu südame- veresoonkonna haigused, vähk, diabeet jne. Toitumisteraapiaga on võimalik organismi toetada ka haiguse ajal ja peale seda. Toitumisteraapia on abiks nii lihtsamate kui raskemate murede korral.

Registreerides ennast toitumisterapeudi vastuvõtule, tuleb esmalt täita küsimustik, mille põhjal saadakse terviklik pilt kliendi seisundist, soovidest ja eesmärgist. Toitumisteraapia käigus vaadatakse täidetud küsimustik kliendiga ühiselt läbi ja toitumisterapeut jagab näpunäited toitumise korrigeerimiseks ning koostab plaani, mis klienti tema tervemaks saamise ja tervise toetamise teekonnal aitab.

Toitumisteraapia on tõenduspõhine lähenemine inimese tervisele, kus toitumisterapeut pakub toitumisteraapiat järgmiste haigusgruppide haigetele: südame-veresoonkonna haigused, diabeet, aneemiad, neerupuudulikkus, osteoporoos, allergia, vähk, podagra, reflukstõbi (GERD), ärritunud soole sündroom, tsöliaakia, bariaatriliste operatsioonide järgsed toitumisprobleemid.

Toitumisnõustamise või toitumisteraapia kirjalik kokkuvõte

30 EUR

Nii toitumisnõustamine kui ka toitumisteraapia kestavad 60 minutit. Selle aja jooksul räägime palju ja uut informatsiooni võib olla raske meelde jätta. Kirjalik kokkuvõte võimaldab säilitada ja talletada olulisi mõtteid, ideid ja nõuandeid, mida on seansil käsitletud. See loob võimaluse hiljem uuesti lugeda ja süveneda olulistesse punktidesse, mis esialgu meelde ei jää. Kokkuvõte aitab jälgida edusamme seansi käigus antud soovitustega. See toimib praktilise töövahendina, mis aitab inimesel püsida kursil ja järjepidevalt rakendada õpitut oma igapäevaelus.

Kokkuvõte võib suurendada seansi tõhusust ja mõju, tagades, et väärtuslikud teadmised jäävad kättesaadavaks ning aitavad kaasa püsivate muutuste saavutamisele.

Toitumisnõustamine või toitumisteraapia näost näkku

90 EUR / 75 min

Miks valida toitumisnõustamine või toitumisteraapia sinu kodus või mõnes teises sulle sobivas keskkonnas? Sellisel lähenemisel on mitmeid eeliseid võrreldes kliiniku keskkonnaga. Toitumisnõustamine või toitumisteraapia sulle sobivas kohas võimaldab loomulikumat ja isikupärasemat õhkkonda, kus tunned end mugavamalt. Nii on lihtsam jagada isiklikke toitumisharjumusi ja eesmärke. Minul kui nõustajal on võimalik saada parem ülevaade sinu igapäevaelust ja harjumustest ning pakkuda praktilisemaid nõuandeid, mis kohanduvad paremini sinu elustiiliga.

Sinu kodus kohtumise boonuseks on see, et saame koos üle vaadata ka sinu külmkapisisu ja analüüsida mida sinna lisada või sealt ära võtta ning kuidas seal asuvaid toiduained kõige targemini kasutada võiks.

Kokkuvõttes pakub see teenus sulle individuaalsemat, paindlikumat ja motiveerivamat kogemust, aidates seeläbi saavutada paremaid tulemusi ja kestvaid muutusi sinu toitumisharjumustes.

Korduv toitumisnõustamine või toitumisteraapia

50 EUR / 60 min

Inimese elu, harjumused ja väljakutsed muutuvad ajas. Korduvad toitumisnõustamised ja/või toitumisteraapiad võimaldavad nõustajal jälgida, kuidas toitumisharjumused arenevad ja kuidas muudatused mõjutavad sinu tervist. Vajadusel saab kohandada toitumissoovitusi vastavalt muutustele sinu elus. Räägime läbi millised muutused on aset leidnud, analüüsime sinu murekohtasid ja jagan soovitusi kuidas nendest üle saada. Paneme paika ka uued eesmärgid.

Korduvad nõustamised võimaldavad sügavamalt mõista oma toitumisharjumusi, toiduvalikuid ja seoseid enesetunde ning toitumise vahel, mis omakorda aitavad kaasa pikaajaliste ja kestvate tulemuste saavutamisele.

Korduv nõustamine loob raamistiku, kus saad regulaarselt hinnata oma edusamme ja saavutada paremaid tulemusi oma toitumise ja üldise heaolu osas.

Ühine poekülastus toitumisterapeudiga

50 EUR / 90 min

Kohtume kliendi poolt valitud toidupoes ja külastuse käigus juhendan sind – kuidas ja mida lugeda toodete etikettidelt, kuidas teha teadlikult paremaid valikuid ja millised tooted oleks võib-olla mõistlik jätta ostukorvi üldse panemata.

NB! Enne vastuvõttu täida palun ankeet ja saada see mulle võimalusel vähemalt 2-3 päeva ette aadressile annely@tervistoidust.ee

Koostööpartnerid

Scroll to Top