TEENUSED

Toitumisnõustamine või toitumisteraapia sinu kodus

90 EUR / 75 min

Miks valida toitumisnõustamine või toitumisteraapia sinu kodus või mõnes teises sulle sobivas keskkonnas? Sellisel lähenemisel on mitmeid eeliseid võrreldes kliiniku keskkonnaga. Toitumisnõustamine või toitumisteraapia sulle sobivas kohas võimaldab loomulikumat ja isikupärasemat õhkkonda, kus tunned end mugavamalt. Nii on lihtsam jagada isiklikke toitumisharjumusi ja eesmärke. Minul kui nõustajal on võimalik saada parem ülevaade sinu igapäevaelust ja harjumustest ning pakkuda praktilisemaid nõuandeid, mis kohanduvad paremini sinu elustiiliga.

Sinu kodus kohtumise boonuseks on see, et saame koos üle vaadata ka sinu külmkapisisu ja analüüsida mida sinna lisada või sealt ära võtta ning kuidas seal asuvaid toiduained kõige targemini kasutada võiks.

Kokkuvõttes pakub see teenus sulle individuaalsemat, paindlikumat ja motiveerivamat kogemust, aidates seeläbi saavutada paremaid tulemusi ja kestvaid muutusi sinu toitumisharjumustes.

NB! Enne vastuvõttu täida palun ankeet ja saada see mulle võimalusel vähemalt 2-3 päeva ette aadressile annely@tervistoidust.ee

Koostööpartnerid

Scroll to Top