TEENUSED

Toitumisteraapia

70 EUR / 60 min

Toitumisteraapia konsultatsioon võiks olla sinu valik, et ennetada erinevaid haigusi nagu südame- veresoonkonna haigused, vähk, diabeet jne. Toitumisteraapiaga on võimalik organismi toetada ka haiguse ajal ja peale seda. Toitumisteraapia on abiks nii lihtsamate kui raskemate murede korral.

Registreerides ennast toitumisterapeudi vastuvõtule, tuleb esmalt täita küsimustik, mille põhjal saadakse terviklik pilt kliendi seisundist, soovidest ja eesmärgist. Toitumisteraapia käigus vaadatakse täidetud küsimustik kliendiga ühiselt läbi ja toitumisterapeut jagab näpunäited toitumise korrigeerimiseks ning koostab plaani, mis klienti tema tervemaks saamise ja tervise toetamise teekonnal aitab.

Toitumisteraapia on tõenduspõhine lähenemine inimese tervisele, kus toitumisterapeut pakub toitumisteraapiat järgmiste haigusgruppide haigetele: südame-veresoonkonna haigused, diabeet, aneemiad, neerupuudulikkus, osteoporoos, allergia, vähk, podagra, reflukstõbi (GERD), ärritunud soole sündroom, tsöliaakia, bariaatriliste operatsioonide järgsed toitumisprobleemid.

NB! Enne vastuvõttu täida palun ankeet ja saada see mulle võimalusel vähemalt 2-3 päeva ette aadressile annely@tervistoidust.ee

Koostööpartnerid

Scroll to Top